Aranżacja wnętrz

Każdy z nas marzy o wnętrzu, w którym będziesz się czuł komfortowo. Często nie wiemy jak zabrać się za urządzanie mieszkania, brakuje nam pomysłu, nie wiemy od czego zacząć, czym się kierować? Są to trudne decyzje, zwłaszcza gdy nie możemy się zdecydować lub nie mamy czasu. Często spotykam się z pytaniami od czego zacząć? Najważniejszy jest wybór oryginalnego stylu, następnie kolorystyki ścian, a także mebli i dodatków, które dopełnią charakter wnętrza. Jeśli chodzi o łączenie kolorów i wzorów to polecam unikać przesady i kierować się zasadą:  Joshua Becker  „Im mniej tym więcej”.

Wychodząc naprzeciw Państwa pytaniom pragnę zaoferować swoją pomoc uwzględniając Wasz styl życia, potrzeby oraz gust wszystkich domowników. Moim zadaniem będzie stworzenie harmonijnego i przytulnego miejsca, pozbawionego szablonu, w którym poczujecie się Państwo znakomicie. Stanie się ono Państwa oazą  oraz wnętrzem  z duszą i klimatem.

Konsultacja odbywa się w domu klienta. Po zapoznaniu się z gustem właścicieli i samym wnętrzem proponuje styl, układ funkcjonalny i kolorystykę pomieszczeń oraz elementy dekoracyjne. Możliwość doradztwa podczas wyborów mebli i akcesoriów. Koszt usługi ustalany jest indywidualnie.

Metamorfoza Wnętrz

 

Metamorfoza mieszkania to propozycja dla osób, które kupiły mieszkanie na rynku wtórnym i nie są zadowolone z dotychczasowej aranżacji. Chciałyby niewielkim nakładem zmienić styl, kolorystykę  lub wygospodarować dodatkową przestrzeń. Marzą o zmianie mebli, koloru pomieszczeń lub dekoracji. Moja pomoc skierowana jest również do osób, które urządziły wnętrze w pośpiechu, bez koncepcji i stosując proste rozwiązania, żeby mieć to już za sobą. Mija krótka chwila i dokonują kolejnych zmian, ponieważ nie czują się do końca komfortowo lub przestało się im to podobać. Pojawiają się kolejne pomysły, wydają pieniądze, ale trudno im sobie wyobrazić czy znowu będą zadowoleni?

Najprostszy i najpewniejszy sposób, aby temu zaradzić to skorzystać z mojej pomocy. Chętnie doradzę na podstawie wcześniejszego wywiadu jak zaaranżować wnętrze, aby połączyć dobry design i ponadczasowość. Zasugeruje jakie zastosować rozwiązania, a także jak urządzić aby uatrakcyjnić Państwa przestrzeń poprzez zmianę stylu, kolorystyki, nowy -  ciekawy mebel, czy dodatki nadając wnętrzu niepowtarzalny charakter.

 

Recykling przedmiotów

 

Przerabianie mebli sprawia mi dużo satysfakcji. Wymaga dużo cierpliwości  i dokładności ale w moim przypadku działo odprężająco. Kupuje rzeczy, które mi się podobają, ale często czegoś im brakuje. Mają nieodpowiedni kolor lub np. brzydkie uchwyty. I tu mnie czeka na mnie wyzwanie... zmienić kolor na właściwy – po prostu nadać CHARAKTER temu przedmiotowi. Istnieje możliwość stworzenia ciekawego obrazu na zamówienie. Koszt recyklingu ustalany jest indywidualnie.

 

Obrazy

Od niedawna zajmuję się tworzeniem obrazów

z zastosowaniem techniki tłuczonego szkła.

Podaruj na prezent spersonalizowany obraz.

 

 

 

 

Home Staging

Sformułowanie ”Home staging”” oznacza przygotowanie nieruchomości do wynajmu lub sprzedaży. Łączy w sobie oszczędność i jednocześnie podążanie za trendami.  Mieszkanie nabiera wówczas atrakcyjności, często za pomocą niewielkich nakładów finansowych. Usługa skierowana jest do osób, które planują sprzedaż lub wynajem nieruchomości. Moja usługa w tym zakresie polega na przygotowaniu mieszkania, aby szybko znalazło nabywcę i uzyskało najwyższa cenę. Ważne jest, aby odświeżyć lub urządzić mieszkanie tak, aby stworzyło wygodną, funkcjonalną oraz zachęcającą przestrzeń. Ważne jest, aby koniecznie należy naprawić wszystkie usterki, usunąć stare meble, co pomoże powiększyć optycznie pomieszczenie.

Konsultacja odbywa się w domu klienta. Po zapoznaniu się ze stanem nieruchomości przeznaczonej do metamorfozy, klient otrzymuje propozycję rekomendowanych do wykonania prac: zmiana układu funkcjonalnego pomieszczeń, zmiana stylu i kolorystyki omawianej przestrzeni, wskazanie elementów dekoracyjnych do wyposażenia, czy ewentualne sugestie dotyczące prac remontowych. Możliwość doradztwa podczas wyborów mebli i akcesoriów.

Koszt usługi ustalany jest indywidualnie.